آموزش های همگام و طرح تدبیر
فروش فایل

دانلود گزارش تخصصی با موضوع برطرف کردن مشکلات رفتاری یکی از دانش آموزان بوسیله ورزش

دانلود گزارش تخصصی با موضوع برطرف کردن مشکلات رفتاری یکی از دانش آموزان بوسیله ورزش

دانلود گزارش تخصصی با موضوع برطرف کردن مشکلات رفتاری یکی از دانش آموزان بوسیله ورزش

فرمت فایل word و قابل ویرایش

تعداد صفحات 30

قيمت 3000 تومان 

قسمتی از مجموعه

مقدمه

مطالعات جدید در مورد مغز و شیوه یادگیری مغز برای معلمان و والدین، دیدگاه های جدیدی درباره تدریس و یادگیری ایجاد کرده است پژوهشهای جدید نه فقط یافته های نوینی را عرضه کرده است، بلکه به نوسازی برداشتهای قدیمی درباره یادگیری هم کمک کرده است. 

پژوهش های مغز محور، جدا از جنبش آموزش و پرورش نیستند، بلکه آنها رویکردهایی هستند که آموزش و پرورش را مرتفع میسازند. (کانی .(1990 با آن که برخی پیشنهادهای پژوهشی مغز محور، دیر به بار مینشینند، ولی بینشها و چشم اندازهای عملیاتی هم عرضه میکنند حتی برای ساختمان سازی و آماده سازی فضای بازی در مدارس.

 اریک جنسن (1995) در کتاب جدید خود تحت عنوان تدریس مبتنیبر مغز اظهار میکند که همگی درصدد هستیم تا راه حل هایی برای مسائل و چالش های آموزش و پرورش بیابیم و باید در کاربرد یافته های جدید تا حدودی احتیاط کنیم. آنگاه که فردی رویکرد خاص سازگار با مغز برای ارتقای یادگیری معرفی میکند، به واقع، آن نمیتواند گام نهایی درباره یادگیری و تدریس باشد.حال آنقدری که معلمان ورزش میتوانند در میدان ورزش بچها را تربیت کنند، در کلاس واقعا نمیشود آنها را تربیت کرد، برای اینکه در کلاس، بچه ها خودشان را جمع وجور میکنند و آدم نمیفهمد که ذات آنها چیست. (شهید بزرگوار رجایی)


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
98_981122_6154.zip771.5k