آموزش های همگام و طرح تدبیر
فروش فایل

دانلود گزارش تخصصی با موضوع افزایش علاقه هنر جویان به رشته برق با روشهای مناسب وکارامد

دانلود گزارش تخصصی با موضوع افزایش علاقه هنر جویان به رشته برق با روشهای مناسب وکارامد

دانلود گزارش تخصصی با موضوع افزایش علاقه هنر جویان به رشته برق با روشهای مناسب وکارامد

فرمت فایل word و قابل ویرایش

تعداد صفحات 24

قيمت 3000 تومان 

قسمتی از مجموعه

چکیده

بقاء و حیات توسعه پایدار اقتصادی هر جامعه به میزان تولید انرژی الکتریکی آن کشور بستگی دارد، بطوری که شروع و ادامه فعالیت هر واحد صنعتی، تولیدی، خدماتی و اقتصادی بدون استفاده از این انرژی میسر نیست. لذا ارایه خدمات رشته الکتروتکنیک سبب گسترش فعالیتهای مختلف جامعه گردیده و نقش اساسی در اجرای کلیه عملیات و انجام فرآیندها دارد.

اینجانب به عنوان هنر آموز رشته برق در سال تحصیلی 1394-1395 در مدرسه .................... مشغول به تدریس بودم .در اویال سال تحصیلی متوجه شدم که برخی از هنرجویان به رشته برق علاقه زیادی ندارند و بالاجبار وارد این رشته شده اند .بنابراین تصمیم گرفتم به ارائه راه حل هایی نسبت به حل این مشکل اقدام نمایم . 

در این گزارش تخصصی و پژوهش سعی بر این است که راهکارهای علاقمند کردن هنرجویان به رشته برق را بیان نموده و نقش وظیفه ی خود دانش آموز ، اولیاء ، دبیران و مسئولین برای رسیدن به این مهم مشخص گردد .

مقدمه: 

با توجه به تحقیقات انجام شده ، شناخت دانش اموزان از رشته برق پایین می باشد وبنا به نظر اگوست کنت، علم وآگاهی پیش نگری می آورد وپیش نگری کنش . چون دانش آموزان و والدین آنا ن شناخت کافی از رشته برق ندارند، تمایل کمتری برای انتخاب این رشته از خود نشان می دهند . شرایط خانوادگی از قبیل سواد والدین ، شغل پدرف وضعیت اقتصادی خانواده در انتخاب رشته برق موثر می باشند (غریب،(1374 به عقیده مشاوران ، معلمان ومدیران دربیشتر موارد دانش آموزانی که نمره شان برای انتخاب دیگر رشته ها نمی رسد رشته برق را انتخاب می نمایند.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
75_977481_1519.zip585.1k